Dołek Realu Madryt ?

Real Madryt rozpoczął ten sezon od zmiany trenera. Osiągający naprawdę dobre rezultaty Carlo Ancelotti wbrew powszechnemu niezadowoleniu został zastąpiony przez Rafę Beniteza, który przez jednych postrzegany jest jako bardzo dobry strateg, a przez drugich jako wieczny przegrany.

realmadrid liga mistrzów

Zwolnienie Włocha wywołało wielkie zdziwienie, bo Real osiągał naprawdę dobre rezultaty, a jego gra mogła się podobać. W drużynie Królewskich jest jednak pewna zasada – „jeśli nie wygrywasz wszystkiego, to zostajesz zwolniony”. Drużynę przejął Hiszpan, Rafa Benitez i do niedawna osiągał bardzo dobre rezultaty, znacznie lepsze niż sama gra, która była wręcz wygwizdywana. Problemem Realu jest fakt, że Cristiano Ronaldo zatracił swoją magię – prawdopodobnie przez fatalny pomysł Beniteza by ustawić go na środku ataku. Benitezowi udało się to co wydawało się niemożliwe – popsuł jednego z dwóch najlepszych piłkarzy świata.

Mimo tego, że Ronaldo nie błyszczał, a jego gra była daleka od oczekiwań, to wyniki nie pozwalały się niczego czepiać, co choćby uświadomił wynik osiągnięty w dwóch meczach z PSG w Lidze Mistrzów. Szala goryczy w Realu stoi jednak na bardzo wąskiej podstawie, bo wystarczył jeden kompromitujący występ w lidze i przegrana z największym rywalem w historii – Barceloną w upokarzających okolicznościach. 0:4 i fatalna gra Realu zabolały nawet największych fanów.realmadrid

Dlatego dzisiaj bukmacherzy przyjmują zakłady na to czy Rafael Benitez dotrwa do końca sezonu. Chociaż Florentino Perez zapowiada, że Hiszpana nie zwolni to wydaje się, że jeszcze jedna taka kompromitacja i „genialny strateg” straci swoją pracę.

Gdy drużyna zaczyna wchodzić w dołek, tak jak robi to Real to możemy spróbować wykorzystać to w zakładach bukmacherskich w dwojaki sposób.

Kursy na zwycięstwo Realu mocno się wahają i my możemy na tym zarobić. Wystarczy trafnie przewidzieć czy Real z tego dołku wyjdzie czy nie. Kursy na Real idą w górę, ale jeśli wiemy, że zaczną oni wygrywać to w tym momencie możemy sporo na tym zarobić. Jeśli jednak w naszych oczekiwaniach Real dalej będzie przegrywał najważniejsze mecze to możemy postawić na to, że Rafael Benitez straci swoją posadę.