Manchester United – kiedy drużyna z Old Trafford odpali ?

Drużyna, która przed sezonem 2016/2017 chyba najlepiej zaopatrzyła się na rynku transferowym dziś nie przedstawia tak wysokiego poziomu, jaki chciałaby mieć. Od czasów Alexa Fergusona Manchester United jest jakby zaczarowany i pomimo coraz lepszych nazwisk na ławce trenerskiej, nie można myśleć i być pewnym jak United w danym spotkaniu pokaże się nawet ze słabszymi przeciwnikami.

manutd zakłady

Skąd taki pech, lub niemoc w zakresie wygrywania spotkań ? Bardzo trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Pewne jest jednak to, iż żaden zawodnik ani trener, nie są w stanie aktualnie odczarować United i dać mu wyraźnego kopa do działań.

Przyjście Jose Mourinho zwiastowało wielkie zmiany, ponieważ mówiło się o człowieku charyzmatycznym, który potrafi porwać wszystkie charaktery i wysokie ego, które staną mu na drodze.

Czy jednak tak się stało w United ? Drużyna wygląda co prawda na zjednoczoną, lecz faktem jest to, iż  drużyna nie daje tego po sobie poznać na meczach. Dopiero wszelkie materiały związane z MUTV pokazują szatnie w dobrym charakterze.

Niestety nie przekłada się to w żaden sposób na wyniki, które w tym wypadku nie mają żadnego odzwierciedlenia. Drużyna wygląda w lidze angielskiej bardzo słabo, dlatego obstawianie Manchesteru United w tym sezonie to bardzo zły pomysł. Mecze United potrafią zaskoczyć w momencie, którego najmniej się spodziewamy. Dopiero później myśląc, iż drużyna wraca na swoje tory, znów przekonujemy się o tym,  iż trafia ona w to samo miejsce, z którego zaczynała w tym sezonie.

Jeśli chodzi o możliwości obstawiania United, można zastanowić się nad stawianiem odwrotnym, szczególnie w momencie, gdy mówimy o słabszych graczach, na których są duże kursy. Granie w ten sposób na drobniaki, używając zawsze 1X, bądź 2X na przeciwnika, może dać nam  całkiem klawy sposób na wygrywanie, biorąc pod uwagę to, jak Manchester United spisuje się słabo w tym sezonie. Warto jest brać również mecze wyjazdowe pod uwagę, albowiem one również wypadają jeszcze słabiej w wykonaniu United.

Co jeszcze można by było zmienić w United ? Czy macie jakieś propozycje ? Chętnie poczytamy  Wasze wpisy, oraz oceny odnośnie aktualnej formy Manchesteru United!